Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Başkan Nihat Acar, öğretmenleri unutmadı
27 Kasım 2010 Cumartesi 10:24
Başkan Nihat Acar, öğretmenleri unutmadı
Meydancık Belediye Başkanı Nihat Acar beraberindeki heyet ile birlikte Meydancık İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.
Belediye Başkanı Nihat Acar gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Meydancık İlköğretim Okulu Müdürü Necdet Zengin ve okulda görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Atatürk’ün ‘Öğretmenler Yeni Nesiller Sizlerin Eseri Olacaktır.’ sözünü hatırlatarak öğretmenlere verilmesi gereken değere dikkat çekti. Kendisinin de bir öğretmen çocuğu olması dolayısıyla Öğretmenler Günü’nün kendisi için çok daha fazla anlamı ve önemi olduğunu dile getirdi.
Daha sonra sınıfları tek tek ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Acar ve beraberindekiler tüm öğrencilere el örgüsü bere hediye etti. Ayrıca bütün öğrencilerin yararlanması için okul kütüphanesine eğitim seti, değişik ansiklopediler ve günümüz yazarlarına ait çok sayıda roman hediye etti. Okulun futbol takımı için spor malzemeleri ve üniformaları beden eğitimi öğretmeni Mahir Sertkayalı’ya hediye etti. İhtiyaç sahibi öğrencilere verilmesi için kıyafet yardımında bulundu.
Ziyarette Başkan Acar, Belediye olarak imkanları dahilinde her zaman eğitime destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi. Okulun ve öğrencilerin durumu hakkında Okul Müdürü Necdet Zengin’den bilgi aldı, tüm öğrencilere başarılar diledi.
Okul Müdürü, öğretmenler ve öğrenciler Başkan Nihat Acar’a eğitime verdiği destekten ve hediyelerinden dolayı teşekkür ettiler.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR