Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Oğuzeli Belediyesi’nden eğitime katkı-GAZİANTEP
14 Kasım 2017 Salı 10:41
Oğuzeli Belediyesi’nden eğitime katkı-GAZİANTEP
GAZİANTEP'in Oğuzeli Belediyesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı kapsamında okullara yönelik düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

GAZİANTEP'in Oğuzeli Belediyesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı kapsamında okullara yönelik düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Oğuzeli ilçe genelinde eğitimini sürdüren okulları kapsayan bahçe düzenleme faaliyetleri, kaldırım çalışmaları, asfaltlama, yeşil alan ve oyun grupları çalışmaları aralıksız sürüyor. Yaptıkları çalışmalarla okul bahçelerinin daha estetik ve güzel bir görünüme kavuşturmak olduğunun altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli’nde eğitim hayatını sürdüren okulların bahçelerine kaldırım asfaltlama ve oyun grupları çalışmaları yapıldığını vurgulayarak şöyle konuştu:

"Okul bahçelerinde yaptığımız düzenleme çalışmalarımız Oğuzeli Belediyesi'ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan plan doğrultusunda devam ediyor. Çocuklarımıza daha güzel ve iyi ortamda eğitim imkânı sağlama gayretindeyiz. Oğuzeli Belediyesi olarak eğitimi çok önemsiyoruz. Kendimde eğitimci olduğum için eğitime bakış açımız çok hassas. Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak bu çalışmalara katkı sunuyoruz. İlçe sınırlarında bulunan tüm okullarımızın tamamına ulaşarak, ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir çalışma içindeyiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin en ideal şekilde yetişmesi için eğitim her zaman önceliklerimiz arasında yer almış ve bundan sonrada almaya devam edecektir."

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR