Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
1:28 Çimen, Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Bel
10 Aralık 2014 Çarşamba 11:25
1:28 Çimen, Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Bel
GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Belediyesi'nde görev yapan personelle toplantı yaptı.
, Belediye Personeliyle Bir Araya Geldi
GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Belediyesi'nde görev yapan personelle toplantı yaptı.Belediye konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye...

GÜMÜŞHANE (AA) - Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Belediyesi'nde görev yapan personelle toplantı yaptı.

Belediye konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Yardımcısı Yusuf Erdem, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Toplantıda konuşan Çimen, 4 Nisan'da göreve başladığını belirterek, "Aradan 8 ay gibi bir süre geçti. Ben göreve başladığımda halihazırdaki personelle güzel hizmetler yapabileceğimizi düşündüm ama gelinen süreçte bunun böyle olmadığını gördüm. Ben tek başıma Ercan Çimen olarak başarılı olamam. Başarılı olmam için ekibimin iyi olması gerek. Biz bu gemiye su aldırmak istemedik ama gördüğümüz kadarıyla bu geminin su alan çok tarafı var. Bizimle yürümek isteyen insanlarla yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki süreçte bazı arkadaşlarımızla yolumuzu ayırmak zorunda kalacağız. Bazı arkadaşlarımız üst üste hatalar yaptı. Sesimizi çıkarmadık ama artık bu iş böyle yürümez. Bu belediyeyi ikiye bölmek isteyenler var. Buna fırsat vermeyeceğiz" diye konuştu.

Belediyede çalışan herkesin amacının hizmet etmek olması gerektiğini vurgulayan Çimen, "Hepimizin tek amacı bu millete daha iyi hizmet etme olmalıdır. Belediye personeli kurum içerisinde de, kurum dışında da hal ve hareketleriyle kılık kıyafetine özen gösterecek. Çünkü bizler çok müstesna bir görevi yerine getiriyoruz. Herkes Gümüşhane insanın kendine öz düsturuyla hareket etsin. Hizmetlerimizi hep birlikte yapacağız. Hiçbir ayrım yapmadan yürümek bir tarafa koşacağız. Yapacak olduğumuz projelerimize beraber sahip çıkacağız. Eğer projelerimizin arkasında durmazsak sahipsiz kalır" dedi.

Çimen, sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getireceklerini kaydederek, "Sosyal belediyeciliğin gereğini hep birlikte yerine getireceğiz. Tek vücut olursak yapamayacağımız hizmet kalmaz. Farklı bir eylem, farklı bir düşünce, farklı bir söylem istemiyorum. Herkesin tek hedefi bu şehre hizmet etmek. Bütün güzellikleri hep beraber paylaşacağız ama bazı olumsuzlukları da beraber göğüsleyeceğiz. Allah bizi doğru yoldan ayırmasın. Birilik ve beraberliğimizi bozmasın" ifadelerini kullandı.

Çimen, daha sonra belediye personelinin sorunlarını dinledi.


Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR