Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Sakarya Valisi Mustafa Büyük 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
22 Nisan 2014 Salı 10:21
Sakarya Valisi Mustafa Büyük 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Sakarya Valisi Mustafa Büyük 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Saygıdeğer Sakaryalılar,
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Açılışının 94. Yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı milletçe birlik ve beraberlik içinde kutlamanın gurur, mutluluk ve coşkusunu yaşıyoruz.

Sevgili Çocuklar,
Yüce Meclisimizin açıldığı bu özel günün, Büyük Önder Atatürk tarafından sizlere bayram olarak armağan edilmesi elbette ki, çok büyük anlamlar taşımaktadır. Bu size duyulan güvenin en somut ifadesi olduğu gibi, varlığınızın bizler için ne kadar önemli olduğunun da göstergesidir. Sizler milletimizin en büyük zenginliği ve umudusunuz.  

Çocuklarımızın, dünyayı dönüştürecek fikirler üreten, eleştirel düşünen, kendine güvenen, çağın ruhunu anlayan, teknolojiye hakim, araştırıcı, girişimci, ufku, vizyonu geniş ve değerlerine bağlı bireyler olmasına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, en iyi şartlarda yetişmeniz, teknolojik imkânlardan en iyi şekilde faydalanmanız, kaliteli bir eğitim almanız için büyük bir çaba gösterilmektedir.  

Şunu özellikle bilmenizi isterim ki; bu ülkede yapılan her şey sizler içindir. Hayat boyu başarılı ve mutlu olmanız, yarınlara güvenle bakabilmeniz, yüzlerinizin her zaman gülmesi bizlerin tek dileğidir. Siz sevgili çocuklarımızı çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum.  

Bu duygu ve düşüncelerle, bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk’ü İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını, bu vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anarken, bugüne anlam katan geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bu vesile ile bütün saygıdeğer vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR