Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergilinin Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2013 Salı 12:57
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergilinin Yeni Yıl Mesajı
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergilinin Yeni Yıl Mesajı
Karabüklü hemşerilerinin yeni yılını kutlayan Başkan vergili, 2013 yılı içerisinde, sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla, hizmetlerimizde katılımcı bir anlayış sergiledik. Düzenlediğimiz mahalle toplantıları ve esnaf gezileriyle sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. 2013 yılında ilimizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak her alanda çözümler geliştirmeye çalıştık. Karabük’te önemli yatırımlara hep birlikte imza attık. Karabük’te alt yapısından üst yapısına kadar bir çok alanda çalışmalar yapıldı. Temizlik hizmetlerinden altyapıya kadar, temel hizmetlerimizde de; yaygınlık, etkinlik ve kaliteyi daha da artırdık. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, kısaca yenilikler yılıdır. Yeni yılda ilimizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Karabük’ün gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda değerli halkımız ile el ele güzel ilimizin geleceği için çalışacağız.

Karabük’te hizmetlerin devam edeceği 2014 yılının projeler yılı olduğunu ifade eden Başkan vergili, yeni yılların her zaman yeni başlangıçlar olduğunu söyledi.

2013'ü huzur ortamında güzel bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan vergili, "2009'dan bu yana yaptığımız işlerle Karabük’ün yıllara yayılmış köklü bir çok sorununu çözmeye çalıştık. Yine 2014 yılında bir çok projemiz hayata geçmeyi bekliyor. 2014'ün ülkemize milletimize ve Karabük halkına hayırlar getirmesini diliyorum. Bu yılın belediye açısından en iyi şekilde geçmesini sağlayacak projelerimizi hazırladık. İnşallah bizim için çok güzel bir yıl olur. Tüm halkımıza 2014 yılı öncesinde sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu vesileyle Milletçe birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, aramızda sevgi-saygı ve hoşgörünün egemen kılınması ile karşılaştığımız ve karşılacağımız bütün sorunları aşabileceğimize yürekten inanıyorum. Bu vesileyle Karabük halkının yeni yılını kutlar sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle nice yeni yıllara ulaşabilme temennisiyle esenlikler dilerim" dedi.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR