Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl mesajı
31 Aralık 2013 Salı 12:55
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl mesajı
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl mesajı
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yeni yıl da tüm hemşehrilerimize sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileyen Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

     "Saygıdeğer Hemşehrilerim; Hizmet ve coşku dolu bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerin arttığı, ümit ve heyecanla dolu olduğumuz yeni bir yılı daha karşılayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her yeni yıl, hayata dair umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır. 

      Yeni yılın, başta Hatay’lı hemşehrilerime, memleketimize, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum.

     2014 yılında da yeni ümitlerle, aynı azim ve heyecanımızla, coşkumuzla ve siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yaklaşık 5 yıllık görev süremiz içerisinde, Antakya’mızı daha modern, daha çağdaş ve yaşanabilir bir kent konumuna dönüştürebilme adına önemli hizmetler gerçekleştirdik.

       Kentimizin yıllara sarih sorunlarına kalıcı çözümler üreterek Antakyamızı çağdaş bir görünüme kavuşturma ve geleceğe hazırlama yolunda, hizmet süremiz boyunca gerçekleştirdiğimiz hummalı çalışmalara gösterdiğiniz anlayış ve hoşgörüden dolayı teşekkür ediyorum. Altyapısıyla, Tarihi mekânlarımızın restorasyonuyla, cadde-sokak ve parklarımızın modernizasyonuyla, yeni köprülerle, otoparklarla, semt sahalarıyla, kavşak düzenlemeleriyle, insanlarımızın sosyal ve kültürel ihtiyacına cevap verecek Habib-i Neccar Seyir Terasları, İzmir Caddesi Sosyal Tesisleri, Antakya Mahfeli ve Yaşam Merkezi Kompleksi, Antakya Semt Pazarı Kompleksi gibi dev tesislerle memleketimizi her geçen gün layık olduğu ve hak ettiği görünüme kavuşturmak adına önemli hizmetler gerçekleştirdik. 2014 yılına girerken, yaklaşık 5 yıllık hizmet dönemimizde yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Yeni yılda da hemşehrilerimize en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum.

    Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir. Dünya üzerinde bir değer ve ayrıcalıklı bir kent olan Hatayımızda yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşerilerimle paylaşıyor, 2014 yılının sevginin, kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle tüm hemşehrilerimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR