Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel yayınladığı yeni yıl mesajı
31 Aralık 2013 Salı 12:50
Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel yayınladığı yeni yıl mesajı
Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel yayınladığı yeni yıl mesajında, “2014 yılının sizler için mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini dilerim” dedi.

- Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel yayınladığı yeni yıl mesajında, “2014 yılının sizler için mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini dilerim” dedi.

Yayınladığı mesajla halkın yeni yılını kutlayan Başkan Sel; “Üzücü olayları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla giriyoruz. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizler, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuz, birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi güzel günlere taşıyacaktır. 2014 yılının sizler için mutlu, sağlıklı, huzurlu, başarılı ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, bütün Suşehrili hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR