Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
KARS BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT BOZKUŞ’UN YENİ YIL MESAJI
31 Aralık 2013 Salı 12:47
KARS BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT BOZKUŞ’UN YENİ YIL MESAJI
KARS BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT BOZKUŞ’UN YENİ YIL MESAJI
Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, “Hizmet,

yatırım ve uygulamalar, 2014 yılında daha da artan bir tempo ile devam edecektir” dedi.

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, 2013 yılının Belediye olarak yoğun geçtiğini belirterek, 2014 yılında da Belediye hizmetlerinin daha fazla artan bir tempo ile devam edeceğini söyledi.

2014 yılının başta Karslılar olmak üzere bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Başkan Nevzat Bozkuş, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2014 yılının Kars’ımıza ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Kars Belediyesi olarak önceki yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin mutluluk ve onurunu yaşadık. Belediyemiz tarafından Kars’a yakışır bir şekilde yapılan hizmet ve yatırımlar sayesinde Kars’ımız; bölgede yükselen bir değer konumuna gelmiştir. Geleceğin modern Kars’ının oluşturulması amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar, insanlarımızın ve özellikle de geleceğimiz olan çocuklarımızın daha yaşanılabilir bir kentte yaşamaları içindir. Belediyemiz tarafından 2013 yılında sürdürülen hizmet, yatırım ve uygulamalar, 2014 yılında daha da artan bir tempo ile devam edecektir. Yapılan çalışmalarımızın hemşehrilerimiz tarafından kabul görmesi ve desteklenmesi ise bizleri memnun etmektedir. Yapılan çalışmalar sırasında vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlığa gösterilen sabırdan dolayı da bütün hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; 2014 yılının başta Kars’ımız olmak üzere herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR