Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'ten Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2013 Salı 11:13
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'ten Yeni Yıl Mesajı
Gölcük Belediye Başkanı Ellibeş'ten Yeni Yıl Mesajı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ellibeş, yayımladığı mesajında, milletin sarsılmaz iradesiyle, adalet ve barış medeniyeti aşkıyla kısa zaman içinde hayata geçirdikleri büyük bir değişimin sevincini yaşadıklarını belirterek, ülkede ve bölgede önemli gelişmelerin ve değişimlerin yaşandığı bir yılı daha böyle bir heyecanla geride bıraktıklarını kaydetti.

Yeni beklentiler ve yeni umutlarla dolu yeni bir yıla girerken farklı değerleri bir arada yaşatan, farklılıkları zenginlik kabul eden bir millet olarak birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceklerini vurgulayan Ellibeş, aynı topraklar üzerinde, aynı bayrak altında, ortak bir kaderi paylaşarak, el ele, omuz omuza, gönül gönüle, geleceği birlikte inşa edeceklerini ifade etti.

Ulaşmaya kararlı oldukları hedeflerinin büyük olduğunu dile getiren Ellibeş şunları kaydetti:

"Onun için bu büyük değişim sürecini, yaşanan bu sevinci, bu heyecanı her dem yeni, her dem diri, her dem canlı tutacağız. Bugün, Cumhuriyetin çağdaşlaşma hedeflerine her zamankinden daha yakınız .Hiç şüphesiz Türkiye'nin yıldızı büyük dinamizmiyle 2014 yılında daha da parlayacak ve bütün dünya ülkemizin, milletimizin başarılarını daha sık konuşacaktır. İnanıyorum ki daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, Türkiye'yi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız."

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR