Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
SAĞLAM'DAN ANLAMLI ZİYARET
20 Eylül 2013 Cuma 16:16
SAĞLAM'DAN ANLAMLI ZİYARET
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Eskişehir’de down sendromlu çocukların çalıştığı bir kafeyi ziyaret etti.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Eskişehir'de down sendromlu çocukların çalıştığı bir kafeyi ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birlikte belediyenin soysal sorumluluk projeleri arasında yer alan Gökkuşağı Kafe'yi gezen Sağlam, down sendromlu çocukların sosyal yaşama kazandırılmaları için yapılan Gökkuşağı Kafe'yi herkesin görmesi ve buraya destek olması gerektiğini söyledi. Sağlam, ziyareti esnasında down sendromlu çalışanlara hatıra fotoğrafı da çektirerek, “Gökkuşağı Kafe bizim için artık uğrak noktalarımızdan biri olacak. Basın toplantılarımız ve çeşitli vesileler ile burada arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz” dedi.

''KENDİSİNİ AĞIRLAMAKTAN DOLAYI MUTLUYUZ''

Başkan Ataç ise, Teknik Direktör Sağlam'ı ağırlamaktan ötürü mutlu olduklarını ifade ederek, “Hocamızla zaman zaman bir araya gelerek kendisine projelerimizi tanıtıyoruz. Ertuğrul Sağlam hocamız Gökkuşağı Kafe'yi görmek istedi. Bu vesile ile kendisini ağırlamaktan dolayı mutluyuz” diye konuştu.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR