Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Niğde Belediyesine Araç Takviye Etti
10 Eylül 2013 Salı 14:38
Niğde Belediyesine Araç Takviye Etti
Niğde Belediye Başkanlığı Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 4 yılda araç filosuna 21 adet yeni araç ve iş makineleri kazandırdı.
Niğde Belediye Başkanlığı Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 4 yılda araç filosuna 21 adet yeni araç ve iş makineleri kazandırdı.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan göreve geldiği günden bugüne belediye araç parkına kazandırdığı çok sayıda araç ile belediye hizmetlerinin hızlı ve modern bir şekilde yapılmasına katkı sağladı. Niğde Belediye Başkanlığı daha önce yama silindiri, asfalt finişeri, JCB mini kepçe, Mercedes minübüs, 2 adet Dodge kamyonet, finişer dorsesi, relay bitüm tankeri alımı gerçekleştirmişti. 2013 yılında da yeni araç alımları gerçekleştiren Niğde Belediye Başkanlığı yeni alınan araçlardan ve iş makinelerinden oluşan araç ve iş makinelerini kent meydanında halkın gösterimine sundu.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Belediyemize 3 adet kazıcı kepçe, 30 tonluk paletli ekskavatör, 20 tonluk lastikli ekskavatör, 5 adet Mercedes marka hafriyat kamyonu, 1 adet Mercedes çekici TIR, 10 tonluk asfalt silindiri gerçekleştirdik. Teslim alınan araçlar ile Belediye çalışmaları daha rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. Böylece sıkıntı çekmeden ve yatırımlarımızı aksatmadan belediye olarak asli görevlerimizi yerine getirmenin mutluluğu içinde olacağız. Yeni araçlarımızın Niğdeli hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR