Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Kur'an Kursu Öğrencilerinin Etkinliği Beğeni Topladı
05 Ağustos 2013 Pazartesi 16:26
Kur'an Kursu Öğrencilerinin Etkinliği Beğeni Topladı
Nevşehir merkez Gaznevi Cami'nde yaz Kur'an kursuna katılan öğrenciler, bir etkinlik düzenleyerek kabiliyetlerini sergiledi.
Nevşehir merkez Gaznevi Cami'nde yaz Kur'an kursuna katılan öğrenciler, bir etkinlik düzenleyerek kabiliyetlerini sergiledi.

Bayanlar, kurs öğreticileri Ayşe Beğenen ve Zeynep Yanar'ın birlikte organize ettikleri programa büyük ilgi gösterildi. Öğrenciler, program çerçevesinde, ilahiler söyledi, şiirler okudu, Hz. Muhammed (sav) ile sahabelerin hayatından önemli kesitler anlattı. Minik öğrencilerden oluşan koro, İslam'ın şartlarını ve imanın şartlarını ilahi eşliğinde anlattı ve namaz surelerini sırayla okudu.

Cami imam hatibi Ali Özcan, yaz Kur'an kursuna ilginin geçtiğimiz yıla göre çok fazla olduğunu belirterek çocuklarını gönderen kadınlara teşekkür etti. Camilerinde sürekli çeşitli etkinlikler yaptıklarını kaydeden Özcan, "Bugün yaptığımız program da bunlardan biriydi. Öğrencilerimiz ve kurs öğreticilerimiz birlikte çok güzel bir etkinlik düzenlemişler. Kendilerini tebrik ediyorum." dedi.

Veliler, programı çok güzel bulduklarını belirterek düzenleyenlere teşekkür etti.

Öğrenciler ise programa çok iyi hazırlandıklarını, biraz heyecan yaşadıklarını belirtti.

Kur'an kursu öğreticisi Zeynep Yanar ve Ayşe Beğenen ile cami imam hatibi Ali Özcan, başarılı öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye etti.

Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR