Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver
02 Ağustos 2013 Cuma 14:20
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver sapkınlığa düşen insanlığa Alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz tarafından Kuran’ı Kerim’in inmeye başladığı gece olarak da bilinen Kadir Gecesi’nin feyz ve bereketin
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver sapkınlığa düşen insanlığa Alemlerin yaratıcı yüce Rabbimiz tarafından Kuran’ı Kerim’in inmeye başladığı gece olarak da bilinen Kadir Gecesi’nin feyz ve bereketinin tüm insanlığa dostluk, barış ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kadir Gecesi nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Mesajında, 3 Ağustos Cumartesi gününü 4 Ağustos Pazar gününe bağlayan gecede idrak edilecek Kadir Gecesi’nin, inananlar için oldukça önemli olduğunu vurguladı.

Belediye Başkanı Hasan Ünver, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in Allahü Teala tarafından alemlerin efendisi Hz. Muhammed Mustafa(S.A.V)’e gönderilmeye başlandığı gece olan Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı olduğunu kaydetti.

Ünver, mesajında Kadir Gecesi’nin sahip olduğu değere yönelik olarak idrak edilmesi gerektiğini belirterek, bu gecenin feyz ve bereketinden tüm inananların yararlanması arzusunu taşıdığını vurguladı.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR