Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Nevşehir''in Yeni Valisi Ceylan Görevine Başladı
23 Mayıs 2013 Perşembe 11:38
Nevşehir''in Yeni Valisi Ceylan Görevine Başladı
Valiler Kararnamesi ile Sultanbeyli Kaymakamlığı görevini yürütürken Nevşehir Valisi olarak atanan Mehmet Ceylan, görevine başladı. Ceylan, Nevşehir'in 32. valisi oldu.
Valiler Kararnamesi ile Sultanbeyli Kaymakamlığı görevini yürütürken Nevşehir Valisi olarak atanan Mehmet Ceylan, görevine başladı. Ceylan, Nevşehir'in 32. valisi oldu.

Vali Ceylan, Nevşehir Valiliği önünde Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, Vali yardımcıları, İlçe kaymakamları, belediye başkanları, daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından karşılandı. Burada kendisini karşılamaya gelenler ile tek tek tokalaşan Vali Ceylan daha sonra polis merasim mangasını selamladıktan sonra valilik girişinde bir açıklama yaptı.

Ceylan, yaptığı konuşmada, Nevşehir’de ilk günü olduğunu belirterek şöyle konuştu: "İnşallah bu gün nasıl Nevşehir’e gurur ve şerefle bu görev için gelmişsem Allah Nevşehir’de bizlere Nevşehir için beraber güzel hizmetler yapmaya vesile olacak bir dönem geçirmemizi ve yine Nevşehir’den de aynı şekilde, gönül huzuru içerisinde bir şeyleri yapabilmenin mutluluğu ile ayrılmayı nasip eder. Nevşehir İç Anadolu’nun gerçekten güzide kentlerinden biri ve kendisini her zaman için varlığı ile hissettirmiş bir kentimiz. Burası bildiğim ve tanıdığım bir yer. Burada tüm yerel yönetimler, basınımız, sivil toplum örgütleri ve merkezi yönetimin değerli müdürleri ile birlikte inşallah birlik içerisinde, beraberlik içerisinde el birliği ile hizmet etme imkanını elde edebilirim. Bunun için, bu gayretle hareket edeceğiz. Tek amacımız vatandaşa hizmet, bunun için buradayız. Bunu inşallah layıkıyla yerine getiririz.”

Ceylan, daha sonra makamına geçerek burada tebrikleri kabul etti.

MEHMET CEYLAN KİMDİR

1965 yılında Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Armutlu köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Armutlu köyünde, orta ve lise tahsilini Sındırgı ilçesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde 1987 yılında tamamladı. 25 Ekim 1989 yılında Kars kaymakam adayı olarak göreve başladı. Adaylık döneminde bir yıl süre ile İngiltere'de bulundu. Ayrıca 1991-1992 yılları arasında 11 ay süre ile Afyon-Bayat kaymakam vekilliğinde bulundu. 13 Mart 1993 de Ordu-Gölköy kaymakamlığına atandı. Sırası ile Muş-Malazgirt kaymakamlığı, Batman Vali yardımcılığı, Kırşehir-Çiçekdağı Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 2 Ekim 2001 de Uşak Eşme Kaymakamlığı, 25.10.2005 tarihinde Sapanca Kaymakamlığına atandı. 05.08.2008 tarihli kararname ile Sultanbeyli ilçesine atanan Kaymakam Mehmet Ceylan, evli ve üç çocuk babasıdır. Ceylan İngilizce biliyor.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR