Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Niğde Belediye Başkanı Akdoğan Halkın Arasında
03 Mayıs 2013 Cuma 11:15
Niğde Belediye Başkanı Akdoğan Halkın Arasında
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan öğle namazı sonrasında camii cemaati ve yoldan geçen vatandaşlara tatlı ikramında bulundu.
Çalışmaları yerinde inlemenin yanı sıra halkla diyalog içerisinde olan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Paşakapı Caddesinde yapımı devam eden kaldırım çalışmalarını gezdi. Öğle namazı sonrası Paşa Cami çıkışında vatandaşlara tek tek tatlı ikram etti.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın ikramına teşekkür eden vatandaşlar; “Her zaman yanımızda ve halkın arasında olduğu için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yoğun çalışmalarına rağmen bizlerle bir araya gelmeyi ihmal etmiyor” şeklinde konuştular.

Öğle namazından sonra ziyaretine devam eden Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Niğde Devlet Hastanesini de ziyaret ederek hastalarla ve hasta yakınlarıyla sohbet ederek onların ihtiyaçları ve isteklerini sordu. Belediye Başkanı Faruk Akdoğan hastane ziyaretini AK Parti İl Başkanı Ahmet Özmen ile birlikte gerçekleştirerek hastalara şifa olsun temennisinde bulundular.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ayrıca Süleyman Ocak’ın babasının vefatı dolayısıyla Niğde’ye gelen TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut ile birlikte cenaze evine taziye ziyaretinde bulundular
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR