Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı Basın Toplantısı Düzenledi Kaynak: Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı B
25 Aralık 2012 Salı 13:56
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı Basın Toplantısı Düzenledi   Kaynak: Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı B
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı Basın Toplantısı Düzenledi Kaynak: Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı B
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, düzenlediği basın toplantısı ile 1999 yılından bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki seçime kadar olan süreçte yapmayı planladıklarını anlattı. 

Gümüş Otel’de düzenlenen ve Gümüşhane ve Trabzon’dan gelen gazeteciler ile Belediye yöneticilerinin katıldığı toplantıda sunum eşliğinde ilk olarak yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Canlı, temel hedeflerinin yaşanabilir ve marka değeri yükselen bir kent oluşturmak olduğunu söyledi.

Görev süresi içerisinde bütün kamu ve sivil toplum kuruluşları ile maksimum düzeyde işbirliği ile imkanları zorlayarak hizmet üretmeye gayret ettiklerini dile getiren Başkan Canlı, çalışmalarını 2009 yılı öncesi, 2009 yılı sonrası ve 2013 yılındaki projeleri olmak üzere üç başlık altında topladı.

Bu çalışmaları yaparken muhalefet partili belediye başkanı olması münasebetiyle merkezi bazda sıkıntı yaşamadığını ancak yerel bazda bazı sıkıntılar yaşadığını belirten Canlı, “Kamuoyunda muhalefet partili olmamızın dezavantaj olduğu algısı çok fazla. Ancak ben buna katılmıyorum. Merkezi bazda olaylara geniş açıdan bakan insanlarla hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta şunu da iddia edebilirim ki, çoğu iktidar partili belediye, bizim merkezden aldıklarımızı alamıyor. Ben bugüne kadar ilimize gelen hiçbir bakanımıza asla saygısızlıkta bulunmadım. Gerektiğinde havaalanında karşıladım. İlimizdeki temaslarında hep yanlarında oldum. Bunun karşılığında da, sağ olsunlar onlarda bizim taleplerimize muhalefet partiliyiz gözüyle bakmadan olumlu yaklaştılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediye Meclis üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma, az imkanla çok iş yapmamıza katkı sağladıkları için özellikle teşekkür ediyorum.” dedi.

Temel hedeflerinin başta merkezi hükümet olmak üzere bütün kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve şehri oluşturan halk katmanlarıyla işbirliği yaparak Gümüşhane’nin yaşanabilirliğini artırmak ve halka hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Canlı, “Belediyemize katkı koyan Merkezi Hükümete, Kamu Kurumlarına, Sivil Toplum Örgütlerine, Belediye Meclis Üyelerine, çalışma arkadaşlarıma ve halkımıza şükranlarımı sunarım” dedi.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR