Yazı Boyutu : Yazıyı Küçült Yazuyu Büyüt
Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu İlçe Pazarını Denetledi-ARTVİN
20 Nisan 2011 Çarşamba 14:02
Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu İlçe Pazarını Denetledi-ARTVİN
Geçtiğimiz hafta sonu Arhavi Belediyesi Zabıta amiri Turgay Lakerta ve ekiplerle birlikte pazar denetimine çıkan Başkan Coşkun Hekimoğlu, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi
Geçtiğimiz hafta sonu Arhavi Belediyesi Zabıta amiri Turgay Lakerta ve ekiplerle birlikte pazar denetimine çıkan Başkan Coşkun Hekimoğlu, pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaflarla görüş alışverişinde bulunan başkan Hekimoğlu, kendilerine satış yaptıkları ürünlerin taze ve kaliteli olması yönünde telkinde bulundu. Alışverişe çıkan vatandaşlarla da görüşen Hekimoğlu, herhangi bir haksız durumun oluşması ya da sorun yaşamaları halinde Belediye zabıta birimine başvurmalarının yeterli olacağını söyledi.

Bölgenin en önemli pazaryerlerinden birini bünyesinde barındıran Arhavi, özellikle sebze pazarına olan yoğun talep nedeniyle, komşu il ve ilçelerden de alışverişe gelen ziyaretçilerle dolup taşıyor. Yoğun kalabalık nedeniyle, zabıta ekipleri de denetimlerini arttırıyor. Son dönemde belediye bünyesine kazandırılan zabıta araçları ile daha kolektif bir çalışma olanağı kazanan belediye zabıta birimi, özellikle haksız kazanç sağlayan seyyar satıcılara da anında müdahale ediyor.
Eklenti 11471
Pazar yerini ziyaret eden başkan Hekimoğlu, “vatandaşlarımızın güven içinde alışverişlerini yapabilmeleri, kaliteli ürünlerle buluşabilmeleri ve pazar esnafının da ürünlerini rahat bir ortamda satabilmeleri amacıyla, belediye zabıta ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmekte, gereken önlemleri almaktadır. İlçemizde kurulan gerek giyim, gerekse sebze pazarı, çevre il ve ilçeden gelen ziyaretçilerle birlikte, arz ve talebin yoğun olarak yaşandığı bir pazardır. Bu nedenle denetimlerimizi sıkı tutmaktayız. Ekiplerimiz, herhangi bir haksızlığa mahal vermeden, gün boyunca çalışmalarını yürütmektedirler” şeklinde konuştu.
Bu içeriğe ait yorum yok. İlk ekleyen siz olmak ister misiniz?
Kategorideki Diğer Haberler
ŞEHİR HABERLERİ
YAZARLAR
ALINTI YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET
Yenilenen web sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
İdare Eder
Kötü
Anket Sonuçları

Sitene Ekle   |   Reklam   |   Künye   |   RSS
Copyright © 2019 Yerel Yönetim Haberleri. Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR